Seslendirmen

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Seslendirmen

Türk televizyonlarında seslendirilen tüm film, dizi, belgesel ve çizgi filmler hakkında düşüncelerinizi belirtebileceğiniz kapsamlı bir forum.Lütfen forumumuza sizi tanıyabileceğimiz nicklerle üye olun.

2 posters

Arkadaşlar, artık katılımcı olma zamanıdır

shadow
    shadow

Erkek Mesaj Sayısı : 293
    Lakap : 23

Arkadaşlar, artık katılımcı olma zamanıdır Empty Arkadaşlar, artık katılımcı olma zamanıdır

Mesaj tarafından shadow Salı Şub. 24, 2009 10:28 pm

Saygıdeğer forum üyeleri, lütfen biraz daha katılımcı olalım, forumun amacı bilgi paylaşımıdır, kimse yazmazsa bilgi paylaşımı olmaz
    Saygılar shadow

En son shadow tarafından Cuma Eyl. 04, 2009 3:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    bziver
    bziver

Erkek Mesaj Sayısı : 2
    Lakap : çoksesli

Arkadaşlar, artık katılımcı olma zamanıdır Empty Geri: Arkadaşlar, artık katılımcı olma zamanıdır

Mesaj tarafından bziver Salı Nis. 21, 2009 3:39 pm

Merhaba..Forumun amacı paylaşımdır madem, ki böyle olması gerekir....Ben bu paylaşımı, sizlerle aktif olarak çalışarak yapmayı istiyorum. Seslendirme işinin içinde seve seve yer alarak..

Tekrar merhaba..
    Diksiyon-Seslendirme-Şan-Solfej eğitimleri aldım..
    Özellikle çizgi film seslendirmelerinde birkaç farklı sesi kullanma konusunda başarılıyım. Çizgi film seslendirmesi yaptım.(PROMAY)
    Şu an Radyo programcılığı ve Sunuculuğu yapmaktayım.
    Seslendirme yapmak, bu işin içinde olmak istiyorum. Seslendirme işinden çok keyif almış ve başarılı olmuştum.
    Sizlerle çalışmaktan çok mutlu olacağımı belirtiyorum.
    shadow
    shadow

Erkek Mesaj Sayısı : 293
    Lakap : 23

Arkadaşlar, artık katılımcı olma zamanıdır Empty Geri: Arkadaşlar, artık katılımcı olma zamanıdır

Mesaj tarafından shadow Salı Nis. 21, 2009 5:51 pm

aramıza hoşgeldiniz
    bziver
    bziver

Erkek Mesaj Sayısı : 2
    Lakap : çoksesli

Mesaj tarafından bziver Salı Nis. 21, 2009 10:12 pm

Hoşbulduk... Aranızda olmaktan mutluluk duyacağım..

Tekrar, demolar hazırlayıp sitede yer almakta olan seslendirme stüdyolarına uğramamın zamanı..

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 12:30 pm