Seslendirmen

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Seslendirmen

Türk televizyonlarında seslendirilen tüm film, dizi, belgesel ve çizgi filmler hakkında düşüncelerinizi belirtebileceğiniz kapsamlı bir forum.Lütfen forumumuza sizi tanıyabileceğimiz nicklerle üye olun.

2 posters

MODERATÖRLER ARANIYOR

Admin
    Admin
    Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 18
    Lakap : şubidubi

MODERATÖRLER ARANIYOR Empty MODERATÖRLER ARANIYOR

Mesaj tarafından Admin C.tesi Ocak 31, 2009 10:50 pm

Formu takip edecek, katılımcı olacak, dublaj konusunda bilgili ve yetkin arkadaşlara forumumuzda Moderatör olma fırstaı verilecektir. Moderatör olmak isteyenlerin bana kişisel mesajla kendilerini anlatan kısa bir mesaj atmalarını rica ediyorum. Smile
    karadam

Erkek Mesaj Sayısı : 1
    Lakap : karadam

MODERATÖRLER ARANIYOR Empty Geri: MODERATÖRLER ARANIYOR

Mesaj tarafından karadam Perş. Şub. 26, 2009 2:10 pm

merhaba istanbul kadıköyden size ulaşıyorum amatörüm ama yıllardır hemen her tanıştığım insan sesimi olumlu olarak överek neden dizilerde seslendirmenlik yapmıyorsunuz şeklinde olumlu yönlendirmelerinden dolayı merak ettim ve bilgi almak istedim sesimi minibüs şöföründen bankadaki memurelere kadar hiç tanımasamda ilgi çekmesi ve özellikle hemen ses tonunuz çok güzel ve etkileyici denmesinden de etkilenerek bilgi almak istiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 12:30 pm