Seslendirmen

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Seslendirmen

Türk televizyonlarında seslendirilen tüm film, dizi, belgesel ve çizgi filmler hakkında düşüncelerinizi belirtebileceğiniz kapsamlı bir forum.Lütfen forumumuza sizi tanıyabileceğimiz nicklerle üye olun.

Can Dostum - Good Will Hunting

shadow
    shadow

Erkek Mesaj Sayısı : 293
    Lakap : 23

Can Dostum - Good Will Hunting Empty Can Dostum - Good Will Hunting

Mesaj tarafından shadow Çarş. Eyl. 08, 2010 8:06 pm

Will, bir üniversitede hademelik yapan süper zeki bir gençtir. Will, bir türlü sokak kavgalarından kendini alıkoyamaz ve başı derde girer. Hapise düşmek üzere olan Will'i bu durumdan kurtarabilecek tek kişi onun yeteneklerini farkeden, okulun profesörlerinden Sean McGuire'dır. Aralarında bir anlaşma yaparlar ve bu zamanla çok özel bir dostluğa doğru yol alırlar..

Oyuncular-karakterler-Seslendirenler

Robin Williams ... Sean Maguire : Sezai Aydın

Matt Damon ... Will Hunting : Özgür Özdural

Ben Affleck ... Chuckie Sullivan : Tolga Tibet

Beyti Engin, Fatih Özkul...

Can Dostum
    Good Will Hunting
    IMDB Puanı:8.1/10
    Yapım:1997 ~ ABD
    Tür:Dram
    Yönetmen:Gus Van Sant
    Oyuncular:Matt Damon, Robin Williams, Ben Affleck, Casey Affleck, Stellan Skarsgård, Minnie Driver, Cole Hauser, Vik Sahay, Alison Folland, Scott William Winters, Barna Moricz, Bruce Hunter, Christopher Britton, Dan Washington, Daniel Olsen, David Eisner, Derrick Bridgeman, Francesco Clemente, Harmony Korine, James Allodi, Jennifer Deathe, Jessica B. Morton, Jimmy Flynn, Joe Cannon, John Mighton, Kent Damon, Kevin Rushton, Matt Mercier, Patrick O'donnell, Philip Williams, Rachel Majorowski, Ralph St. George, Rob Lynds, Rob Lyons, Robert Talvano, Shannon Egleson, Steven Kozlowski
    Senaryo:Matt Damon, Ben Affleck
    Yapımcı:Kevin Smith, Lawrence Bender, Bob Weinstein, Harvey Weinstein, Chris Moore, Jonathan Gordon, Su Armstrong, Scott Mosier
    Görüntü Yönetmeni:Jean-Yves Escoffier
    Müzik:Danny Elfman
    Süre:2 saat 6 dk
    Gösterim Tarihi: 01 Mayıs 1998 (Türkiye)
    05 Aralık 1997 (ABD)

Forum Saati Perş. Mayıs 16, 2024 4:44 am