Seslendirmen

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Seslendirmen

Türk televizyonlarında seslendirilen tüm film, dizi, belgesel ve çizgi filmler hakkında düşüncelerinizi belirtebileceğiniz kapsamlı bir forum.Lütfen forumumuza sizi tanıyabileceğimiz nicklerle üye olun.

Marilyn ve Ben (Norma Jean & Marilyn)

shadow
    shadow

Erkek Mesaj Sayısı : 293
    Lakap : 23

Marilyn ve Ben (Norma Jean & Marilyn) Empty Marilyn ve Ben (Norma Jean & Marilyn)

Mesaj tarafından shadow C.tesi Ara. 05, 2009 7:03 pm

Marilyn ve Ben (Norma Jean & Marilyn)

Beyaz perdenin sarışın bombası Marilyn Monroe’nun gerçek hayat hikayesi… Aşklari, hayalleri, acilari… Pırıltılı bir yaşamın perde arkasindaki hüzün… 20. yüzyılın en ünlü sinema yıldızlarından biri olan Marilyn Monroe’nun sahnelerin arkasındaki yaşamını gözler önüne seren bir film… 50’li ve 60’lı yıllara damgasını vuran Amerikalı sinema oyuncusu, şarkıcı ve aynı zamanda model olan Monroe’nun halkın gözündeki mutlu imajının tersine özel hayatındaki hayal kırıklıkları ve bilinmeyen yönleri…

Oyuncular-karakterler-Seslendirenler

Ashley Judd ... Norma Jean Dougherty : Fulya Ergüneş

Mira Sorvino ... Marilyn Monroe : Elif Acehan

Josh Charles ... Eddie Jordan : Özgür Özdural

Ron Rifkin ... Johnny Hyde : Ahmet Nasıroğlu

David Dukes ... Arthur Miller : Payidar Tüfekçioğlu

Marilyn ve Ben (Norma Jean & Marilyn) 312674A2-EE52-FA24-FA0279EF1DE16570Marilyn ve Ben (Norma Jean & Marilyn) 228646

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 5:14 am