Seslendirmen

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Seslendirmen

Türk televizyonlarında seslendirilen tüm film, dizi, belgesel ve çizgi filmler hakkında düşüncelerinizi belirtebileceğiniz kapsamlı bir forum.Lütfen forumumuza sizi tanıyabileceğimiz nicklerle üye olun.

Ben 10 (ben ten)

shadow
    shadow

Erkek Mesaj Sayısı : 293
    Lakap : 23

Ben 10 (ben ten) Empty Ben 10 (ben ten)

Mesaj tarafından shadow Paz Ekim 11, 2009 4:37 pm

Ben 10 (ben ten) Ben10-cavernBen Tennyson: Asıl adı Benjamin. Gökyüzündeki göktaşının düştüğü yeri bulup, omnitrix'i koluna taktıktan sonra uzaylı güçlerine sahip olmuştur.
    seslendiren : Özgür Ünsal

Ben 10 (ben ten) Tv_iconGwen Tennyson : Asıl Adı Gwendolyn Ben'in kuzeni. Ben'i kıskanıp sihirli güçler edinmeye çalışmış daha sonra şans eseri bir taş bulmuş ve birkaç saatliğine Şanslı kız olarak sihirli güçlere sahip bir kahraman olmuştur.
    seslendiren : Damla Özüduru Babacan

Ben 10 (ben ten) Q1018498506_4921Büyükbaba Max Tennyson: Ben ve Gwen'in büyükbabası. Uzaylılar konusunda deneyimlidir.
    seslendiren : Faruk Akgören

Konu : İlk başta bir uzaylı Omnitrixe sahiptir.O uzaylıda eskiden Vilgaxın dostudur.Sonra Vilgax Omnitrixe sahip olmak için eski dostunun gemisine saldırı düzenler.Sonra o uzaylı Omnitrixi koruyamayacağını anlar ve Omnitrixi özel bir zarfa koyup aşağıdaki gezegene atar.Aşağıdaki gezegen de Dünyadır. 10 yaşındaki Ben'in büyük babasıyla kamp alanına gitmesiyle dizi başlar. Ben, bir göktaşı görür ve olanlara bakmak için göktaşının çarptığı yere gider. Ardından ise Omnitrix bileğine yapışır. Ben, yanlışlıkla alev topuna dönüşür. Yanlışlıkla orman yangını başlatır. Kuzeni ve büyük babası olanları anlar ve Omnitrix'i keşvedip Vilgax'ı yenmesinde yardımcı olurlar.

hergün TNT sabah kuşağında yayınlanıyor hafta içi öğleden sonra tekrarlarını izlemekte mümkün.Ben 10 (ben ten) Ben10Ben 10 (ben ten) F46300831ac3ac767e038c2e5a0d756c032d1929_96s

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 6:09 am